Regulamin

Regulamin

 1. Przedmiotem sprzedaży są produkty przedstawione na stronie PETMOBIL w momencie składania zamówienia.
 2. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, wykonywane na zamówienie klienta.
 3. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie PETMOBIL były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie są one gwarantowane w jakikolwiek sposób. Zamieszczone zdjęcia mają za zadanie przybliżyć wygląd oferowanych produktów i mogą różnić się w szczegółach od oryginałów.
 4. Zamieszczone na stronie PETMOBIL ceny mogą ulec zmianie (np. wskutek zmian kursów walut lub zmian cen producenta).
 5. Koszty wysyłki dopasowywane są indywidualnie do każdego klienta za porozumieniem obu stron.
 6. Twoje dane osobowe nie są przekazywane osobom trzecim czy też podmiotom reklamowym. Twoje dane są w pełni chronione i służą nam tylko i wyłącznie do opracowania i realizacji Twojego zamówienia.

Zamówienie i realizacja

 1. Zamówienie realizowane jest w przeciągu 1-3 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia w zależności od natężenia zamówień na dany produkt.
 2. Zamówienia można składać: – za pośrednictwem strony www.petmobil.rox.pl,                     e-mail: petmobilpl@gmail.com
 3. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych kontaktowych od Klienta z podaniem adresu e-mail.
 4. Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzone pocztą elektroniczną.
 5. Przyjęcie zamówienie nie jest równoważne z rozpoczęciem jego realizacji.
 6. Zamówienie jest realizowane od chwili wpłynięcia wymaganej kwoty na konto podane w e-mailu zwrotnym potwierdzającym zamówienie (cena produktu + koszty wysyłki).
 7. Klient informowany jest drogą elektroniczną o zrobieniu i wysyłce produktu.
 8. Duże ilości zamówień w tym samym czasie mogą powodować wydłużenie czasu oczekiwania o czym Klient niezwłocznie zostanie powiadomiony.
 9. Dokładamy wszelkich starań aby ceny kształtowały się na jak najniższym poziomie.
 10. Cena produktu w trakcie zamówienia i przyjęcia do realizacji nie ulega zmianie.
 11. Istnieje możliwość wysyłki za granice Polski, jedynie po ustaleniu warunków i kosztów dostawy oraz przedpłacie na konto. Koszty wysyłki za granicę są ustalane w oparciu o cennik Poczty Polskiej bądź Firmy kurierskiej.

Koszty wysyłki

 1. O kosztach wysyłki Klient dowiaduje się indywidualnie w e-mailu zwrotnym, gdyż zależy to od miejsca docelowego dostarczenia paczki i czy to jest Klient z kraju czy z zagranicy.
 2. Kupując tylko wózek bez klatki i bez góry na klatkę klient ponosi koszty za wysyłkę jednej paczki. (o ciężarze od 15 do 20 kg).
 3. Kupując wózek z klatką klient ponosi koszty za wysyłkę jednej paczki. (o ciężarze od 20 do 30 kg).
 4. Kupując cały komplet wózek + klatka + góra na klatkę, klient ponosi koszty przesyłki za dwie paczki. (o ciężarze 2 x 20kg).
 5. Te zasady mogą ulec zmianie w zależności z jakiej firmy wysyłkowej korzystamy w danym momencie a wyszukujemy zawsze najtańszego sposobu przesyłki.

Nasz sklep firmowy/Our shop online

Milagro Shop

Nasze produkty/products

WAŻNE!!
Wzór przemysłowy produktu jest zastrzeżony prawnie - 001455059-0001, 003453380-0001
Wszelkie kopiowanie, wytwarzanie, wprowadzanie do obrotu oraz produkowanie na użytek własny jest zabronione!
Jedyne prawa do produkcji PetMobil posiada jego pomysłodawca firma Independent Solution Roman Orłowski

Industrial designs protected by law 001455059-0001, 003453380-0001

Jedynym konstruktorem, projektantem i producentem oryginalnych transporterów PetMobil w Polsce jest nasza firma Independent Solution Roman Orłowski.
The only constructor, designer and manufacturer of original transporters PetMobil in Poland is our company Independent Solution Roman Orlowski.

Zapraszamy do obejrzenia modeli wózków w GALERII

Wózek wykonany jest z materiałów najlepszej jakości. Posiada amortyzatory, hamulce, koła pneumatyczne (pompowane koła), łatwo pokonuje każdy teren.

Góra na klatkę wykonana jest z cienkiej ocynkowanej blachy, wyścielonej wykładziną samochodową, wyposażona jest dodatkowo w koszyk na kosmetyki dla psa. Doskonale zastępuje nam stół groomera, gdzie spokojnie przygotowujemy psa do wystawy

Cały wózek jest składany można również zdjąć koła. Składany wózek ma wysokość około 32 cm natomiast szerokość jest taka jak szerokość klatki.

Na życzenie klienta wykonujemy także same góry na klatki zastępujące stół groomera.

Trolley have a shock absorbers, brakes, pneumatic wheels (air wheels), easily overcome any terrain.
Cover of cage is made of thin zinc sheet (thin plate) at the top has a covering (carpeting) and basket of cosmetics for dog.
Cover of cage is to prepare a dog for dog show (like grooming table)
Everything is collapsible, cage and all trolley and you also can take off a wheels.
Collapsible trolley has size of about 32 cm (height) and the width is the same like a width of the cage